Do końca 2021 roku Allegro One Punkty epaka.pl oferują bezpłatną dostawę zakupów z Allegro bez minimalnej kwoty zamówienia! Ponadto zwrot takiej przesyłki również jest bezpłatny z minimum formalności.

Epaka.pl została oficjalnym partnerem największej platformy sprzedażowej w Polsce, Allegro.pl. – "To ważny biznesowy sojusz, który pozwoli nam umocnić czołową pozycję w naszej branży" – mówi Dariusz Chornicki, założyciel oraz prezes zarządu epaka.pl. Jakie korzyści z tej współpracy odniosą kupujący i sprzedający w internecie?

Allegro jest największym marketplacem w Polsce – ma około 40-procentowy udział w rynku sprzedaży internetowej. Ten serwis stał się niemal synonimem zakupów internetowych w naszym kraju.

Z kolei epaka.pl to główny gracz branży kurierskiej w segmencie brokeringu. Działa z największymi firmami kurierskimi w Polsce: DHL, DPD, UPS, Fedex, InPost, ORLEN paczka, czy Ambro Express. Już teraz dysponuje ponad 300 punktami nadania i odbioru, a cały czas ta liczba się zwiększa. Szacunkowo do 2022 roku ma ich być aż 400.

We wrześniu 2021 r. dwaj liderzy swoich branż rozpoczęli współpracę – w ramach usługi Wygodne nadania i odbiory z Allegro powstała metoda dostawy Allegro One Punkty epaka.pl.

– "Nawiązanie tej współpracy stanowi dla nas spore wyróżnienie, ale także silny bodziec do dalszych działań. Chcemy, aby to partnerstwo nie tylko trwało, ale także się rozwijało. Istnieje naprawdę duża przestrzeń do wdrażania nowych rozwiązań w zakresie logistyki w handlu internetowym – nie ma wątpliwości, że razem z Allegro możemy ją efektywnie wykorzystać" – podkreśla Dariusz Chornicki, który z pomocą swojego brata Radosława założył epaka.pl ponad 10 lat temu.

Nadawanie i odbieranie przesyłek z Allegro One Punkty epaka.pl

Jakie profity ze współpracy Allegro z epaka.pl będą czerpać sprzedawcy produktów oraz ich nabywcy?

Kupujący mają możliwość odebrania z punktu epaka.pl zakupionego na Allegro produktu już na drugi dzień po nadaniu go przez sprzedawcę. Allegro One do końca roku jest bezpłatne oraz nie wymaga minimalnej kwoty zakupu na Allegro. Dodatkowo wszystkie zwroty z Allegro One są wykonywane bezpłatnie z minimum formalności.

Sprzedający mogą zaoferować swoim klientom możliwość wygodnego odbioru przesyłek z jednego z ponad 200 Allegro One Punkty epaka.pl w całej Polsce. Formalności związane z wysyłaniem produktów zostały zredukowane do minimum – wygenerowanie etykiety przewozowej zajmuje dosłownie chwilę, później wystarczy ją wydrukować i nakleić na paczkę, a następnie nadać przesyłkę w najbliższym punkcie epaka.pl

– "Z całą pewnością Allegro One Punkty epaka.pl to duże ułatwienie dla obu stron handlu internetowego. Skrócenie czasu oczekiwania na przesyłkę stanowi jeden z priorytetów podmiotów działających w branży e-commerce. Wiąże się to zarówno z usprawnieniem procesu jej nadania, jak i z ułatwieniem odbioru. Nasza wspólna usługa jest idealną odpowiedzią na tę potrzebę. W tym kontekście trzeba zaznaczyć, że ogromną rolę w sukcesywnym skracaniu wspomnianego okresu od zamówienia produktu do jego odbioru odgrywa fakt, że z tygodnia na tydzień zwiększa się liczba naszych punktów nadania i odbioru" – podkreśla prezes Chornicki.

Obecnie Allegro One Punkty epaka.pl działają od poniedziałku do soboty.
 
Godziny otwarcia punktów można sprawdzić na stronie epaka.pl w zakładce „Punkty nadań”.

epaka

 

 Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.