Nadużycia na wielkim węźle autostradowym"Dziennik Gazeta Prawna" poinformował, że śląscy policjanci i prokuratorzy sprawdzają działania urzędników, którzy nadzorowali budowę węzła, oraz użycie substancji niebezpiecznych dla środowiska.

W śledztwie dotyczącym nadużyć przy budowie największego w Europie Środkowej węzła autostradowego prokuratorzy na razie nie przedstawili nikomu zarzutów.

Jak podaje "DGP" jeden z podwykonawców węzła miał dostarczać pod budowę autostrady pyły z elektrowni, z których  robiona jest podbudowa drogi. Wcześniej jednak pyły powinny zostać wymieszane z innymi materiałami, a z informacji policji wynika, że ten warunek nie był spełniony.

 

Więcej: Robert Zieliński/ Dziennik Gazeta Prawna z dnia: 2010-09-27

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.