Mobilność

Rybnik placKolejny fragment śródmieścia Rybnika zyska zupełnie nowy wygląd – estetyczna metamorfoza czeka plac u zbiegu ulic Bolesława Chrobrego, Pocztowej, Korfantego i Zamkowej.

bicycle redW Szczecinie ogłoszono przetarg na budowę ścieżki rowerowej z Kijewa do Jezierzyc, czyli szczecińskiego fragmentu tzw. Trasy Pojeziernej.

IMG 9271 fot. M. MalinaŚródmieście Katowic będzie sprzątane ciszej i bardziej ekologicznie - pierwsza elektryczna zamiatarka wjechała na ulice miasta.

nowe tramwajeW Łodzi wybierana jest najlepsza oferta i zamawianych jest 30 nowoczesnych tramwajów, które będą jeździły po mieście.

20190807 123101Mieszkańcy Torunia w niespełna trzy miesiące dokonali ponad 100 tysięcy przejazdów na miejskich rowerach Torvelo. Jeden rower wypożyczany był średnio 143 razy. W każdym miesiącu w systemie rejestrują się kolejni, nowi zwolennicy jednośladów.

Wybierz jak będzie wyglądał nowy tramwaj dla WarszawyJuż wkrótce na warszawskie tory wyjedzie nawet 213 nowoczesnych, klimatyzowanych i niskopodłogowych tramwajów. Jak będą wyglądać? O tym zdecydują warszawianki i warszawiacy za pomocą sondy. Do wyboru są trzy propozycje, a głosowanie potrwa do środy, 30 października.