Mobilność

Nie tylko w Polsce panuje przekonanie, że samochody sprowadzone z zagranicy są w jakiś sposób lepsze niż kupione w krajowym salonie. Czy jednak na rynku aut używanych tę tezę można jeszcze obronić? I skąd w ogóle wzięły się takie przekonania?

Z punktu widzenia polskiego kierowcy samochód z Niemiec to dobry zakup, a z Rumunii – nie. W Czechach się tylko auta rejestruje, ale żeby sprowadzać używane to niekoniecznie. Z Włoch to można sobie sprowadzić co najwyżej Alfę, ale to też raczej z sentymentu. Czy te argumenty mają jakikolwiek sens? I tak, i nie.

Wiesz o tym, że największy udział w przewozie towarów ma transport drogowy? Stale rozwijająca się infrastruktura drogowa, wprowadzenie usługi door to door, a także relatywnie niskie koszty sprawiają, że popularność transportu drogowego nie maleje. A skoro o kosztach mowa, to jak na opłacalność przewozu wpływają rosnące ceny paliw?

Wydajny magazyn to taki, który maksymalnie wykorzystuje do składowania posiadaną powierzchnię. Należy ją liczyć zarówno w metrach kwadratowych, jak i wysokości dostępnej przestrzeni. Aby zoptymalizować procesy składowania, warto zainwestować w wózki widłowe wysokiego składowania.

 

Do końca 2021 roku Allegro One Punkty epaka.pl oferują bezpłatną dostawę zakupów z Allegro bez minimalnej kwoty zamówienia! Ponadto zwrot takiej przesyłki również jest bezpłatny z minimum formalności.

Dziś, wiele osób posiada prawo jazdy, ponieważ daje ono wiele możliwości, które przydają się w życiu zawodowym oraz prywatnym. Dzięki niemu sam możesz zaplanować podróż, lub wyprawę na zakupy, nie będąc uzależnionym od zatłoczonych autobusów czy tramwajów. Prawo jazdy daje upragnioną niezależność oraz wygodę, a czasem jest też jednym z wymagań podczas wybierania ścieżki kariery. Aby je zdobyć trzeba jednak przejść kurs prawa jazdy, który potrafi sprawiać niektórym osobom problemy. Jeśli dalej zastanawiasz się, czy przystąpić do szkoły jazdy, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie!