1280x540W związku z zakończeniem Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (ETZT), Ministerstwo Infrastruktury zaprasza polskie miasta i gminy do nadsyłania formularzy w konkursie o nagrody Ministra Infrastruktury w polskiej kampanii ETZT. Tematem tegorocznego ETZT, odbywającego się w dniach 16-22 września, była multimodalność, a hasłem "Przesiadaj się i jedź!".

 

Pobito kolejny rekord zainteresowania kampanią. Do 24 września 2018 r. na stronie mobilityweek.eu zarejestrowało się 2703 uczestników z całego świata, w tym aż 153 miasta i gminy z Polski. Podmioty, które chcą nadal zarejestrować swój udział w kampanii, mogą to zrobić do 30 września br.

Informacje ogólne o konkursie
Celem konkursu „Polskie Nagrody Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu” jest nagrodzenie polskich miast i gmin za inicjatywy podejmowane w ramach tegorocznej kampanii ETZT oraz wypromowanie najlepszych praktyk i osiągnięć w jej organizacji. Przedmiotem konkursu są działania i aktywność podejmowane i realizowane w ramach kampanii ETZT, związane z dorocznym hasłem oraz motywem przewodnim tej kampanii.

Nagrody ministra infrastruktury w kampanii ETZT mają charakter honorowy i będą przyznawane w 4 kategoriach konkursowych:
1. nagroda ETZT – za najlepszą kampanię lokalną dla dużego miasta/gminy (powyżej 50 000) ;
2. nagroda ETZT – za najlepszą kampanię lokalną dla małego miasta/gminy (poniżej 50 000 mieszkańców);
3. nagroda ETZT – za najbardziej innowacyjne wydarzenie;
4. wyróżnienie ETZT – dla najbardziej aktywnego województwa.

Więcej informacji na: https://www.gov.pl/infrastruktura/ministerstwo-infrastruktury-zaprasza-do-wziecia-udzialu-w-konkursie-polskie-nagrody-europejskiego-tygodnia-zrownowazonego-transportu

Źródło: MI

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.