26W dniach 16 i 17 kwietnia w Expo Silesia w Sosnowcu odbyły się Targi Transportu i Spedycji TRANSPORTEX.

 

Wydarzenie utrzymane w formule B2B dało możliwość spotkania właścicieli firm transportowych, przewoźników, spedytorów oraz menedżerów transportu drogowego z firm logistycznych, produkcyjnych i dystrybucyjnych.

Targom TRANSPORTEX towarzyszyły ciekawe wydarzenia towarzyszące. Jednym z nich była konferencja "Zmiany w Transporcie - 2019" zorganizowana we współpracy z Kancelarią Transportową KOBEN. Podczas konferencji można było poznać aktualne zmiany w prawie transportowym dotyczące transportu drogowego w szerokim tego słowa znaczeniu - transport osób i rzeczy, podyskutować z uczestnikami i prelegentami - służby kontrolne odpowiadały na nurtujące pytania. Przy stoiskach eksperckich można było uzyskać bezpłatne porady od specjalistów, praktyków, którzy pomogali w problematycznych kwestiach związanych z transportem drogowym i prowadzeniem firmy transportowej czy spedycyjnej.

W drugim dniu odbyła się konferencja Polskiej Unii Transportu, na której zostały poruszone tematy najnowszych przepisów i związanych z nimi zagrożeń dla kierowców oraz właścicieli i zarządzających firmami transportowymi. Konferencji towarzyszyła strefa bezpośrednich korzyści dla przedsiębiorców zorganizowana dzięki współpracy z Polską Unią Transportu.

4359639194

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Równolegle z Targami TRANSPORTEX odbyły się Targi Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA, Targi Transportu Turystycznego SilesiaCOACHEXPO oraz Salon Wyposażenia Warsztatów MotoSerwis Expo.

Więcej informacji na stronie: www.tslexpo.pl

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.