Ulotka dla kierowców na EURO 2012Jak szybko i sprawnie dojechać do miast, w których będą odbywały się mecze, rady i informacje - w czterech językach - na temat przepisów ruchu drogowego dla tych, którzy będą chcieli przyjechać na EURO 2012 samochodem – te i wiele innych cennych wskazówek znajduje się w ulotce przygotowanej przez BRD KGP, GDDKiA, Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Krajową Radę BRD. Policjanci otrzymali 100 tysięcy takich ulotek, które trafią do kierowców.

Ulotkę dla kierowców, którzy będą poruszać się po polskich drogach w trakcie trwania mistrzostw Europy przygotowało wspólnie Biuro Ruchu Drogowego KGP z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad, Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej oraz Krajową Radą BRD. Informacje sporządzone są w czterech językach: polskim, angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ulotka ma pomóc wszystkim tym kibicom, którzy podczas EURO 2012 będą poruszać się po Polsce samochodem. Zawiera ona proste rady i informacje na temat przepisów ruchu drogowego oraz telefonów alarmowych.

Polscy policjanci otrzymali 100 tysięcy takich ulotek, które zostaną rozdane kierowcom i dzięki którym podróż między miastami gospodarzami będzie łatwiejsza, szybsza i bezpieczniejsza.

Ulotka (PDF)

Źródło: KG Policji

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.