pptsl 2018 pngTrwa rejestracja ankiet i przyjmowanie zgłoszeń do ogólnopolskiego plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL’2018”. To już 4. edycja konkursu, który dedykowany jest wyłącznie pracodawcom z branży Transport–Spedycja-Logistyka. Plebiscyt organizowany jest przez portal Pracujwlogistyce.pl i Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransLogistica Poland (6-8 listopada 2018, EXPO XXI Warszawa)- organizatorów TransLogistica Jobs’2018, pierwszych ogólnopolskich targów pracy branży TSL.

 

Ideą plebiscytu „Przyjazny Pracodawca TSL” jest promowanie tych firm, które dbają o dobro swoich pracowników i rozwój miejsc pracy, zapewniając godne i przyjazne warunki zatrudnienia. Kapituła konkursu wyróżni trzech laureatów z pośród firm małych, średnich i dużych na rynku TSL.

Za udział w plebiscycie organizatorzy nie pobierają żadnych opłat i jest on organizowany non profit. Zatem każdy z pracodawców ma szansę na tytuł i równe szanse na zmierzenie się w obrębie grupy firm konkurencyjnych. Na zgłoszenia ankiet do plebiscytu organizatorzy czekają do 15 października 2018 roku.

Ocena pracodawców dokonywana jest za pomocą miarodajnej ankiety, którą wypełniają firmy, zgłaszające się do plebiscytu - o wygranej decyduje liczba uzyskanych punktów na podstawie udzielonych odpowiedzi. W tym roku, pracodawcy oceniani będą za działalność w trzech obszarach:
- rekrutacja,
- rozwój i kariera,
- przyjazne miejsce pracy.

Zwieńczeniem plebiscytu, jak co roku, będzie seminarium nt. najnowszych wyzwań na rynku pracy TSL. Tym razem odbędzie się ono w trakcie Pierwszych Ogólnopolskich Targów TransLogistica Jobs2018, które odbędą równolegle do Międzynarodowych Targów TransLogistica Poland w dniach 6–8 listopada 2018 r. w Centrum Expo XXI w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego 12. W trakcie seminarium omówiony zostanie raport, który powstanie jako opracowanie zbiorcze na bazie ankiet pracodawców, zgłaszających się do plebiscytu.

Rozstrzygnięcie plebiscytu oraz wręczenie statuetek „Przyjazny Pracodawca TSL 2018”, jak co roku odbędzie się w trakcie uroczystej Gali Targów, w dniu 7 listopada 2018 roku w Warszawie.

Ankietę do zgłoszenia w plebiscycie można pobrać na stronie: www.targipracytsl.pl 

tp2018 600x200 pl

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.