20170313 144638Poprzez posiadanie szerokiej gamy rozwiązań systemowych, firma AS PPH po raz kolejny spełniła wszelkie oczekiwania klienta. Tym razem była to Galeria Grodova w Grodzisku Mazowieckim.

Obszar jaki zajmuje obiekt to ponad 9,5 tys. m2, który mieści 22 lokale handlowe oraz usługi gastronomiczne. Odwodnienia liniowe znajdują się na parkingu podziemnym oraz na wjeździe do galerii.

Zamontowano dwa warianty odwodnień: AS-100 w klasie B125kN – stosowany głównie dla samochodów osobowych w garażach podziemnych oraz AS-150 w klasie D400kN, odpowiadający pojazdom cięższym oraz dla ruchu typowo drogowego, łącznie około 130 mb.

Odwodnienia te charakteryzują się wysoką wytrzymałością, a dzięki prostocie wykonania idealnie wkomponowały się w nowoczesną architekturę galerii.

IMG 1260 2IMG 1266 2
IMG 1262 1IMG 1264 2
Artykuł sponsorowany AS PPH

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.