mtsl logoZapraszamy do udziału w IV edycji Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki oraz V edycji targów Transportu Publicznego. Targi odbędą się w dniach 23-25 czerwca 2020 r. w Nadarzynie pod Warszawą.

 

Mając świadomość, z jakimi wyzwaniami mierzy się szeroko rozumiana branża transportowa, chcemy wyjść jej naprzeciw i równolegle z wystawą, premierami pojazdów i nowych rozwiązań technologicznych dedykowanych logistyce, uzupełniamy nasze wydarzenie o ciekawe i wartościowe sekcje merytoryczne.

Na zorganizowanych przez nas i naszych partnerów konferencjach branżowych poruszymy wiele istotnych tematów mających wpływ na przyszłość branży m.in. elektro-mobilność, nowoczesne napędy w transporcie, najnowsze rozwiązania technologiczne w logistyce i spedycji, metody optymalizacji kosztów w transporcie drogowym.

Targi pozwolą potencjalnym wystawcom na zaprezentowanie swoich produktów, usług oraz pozycjonowania swojej marki na rynku. Będzie to z pewnością dobra okazja do pozyskania nowych klientów i zaprezentowania oferty bardzo szerokiemu gronu odbiorców.

Więcej informacji na: https://mttsl.pl/