190x1903kdnSerdecznie zapraszamy do udziału w VI KRAKOWSKICH DNIACH NAWIERZCHNI, które odbędą się 13-15 listopada 2019 r. Będzie to XXXIV jubileuszowe wydarzenie z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes.

 

W spotkaniu udział wezmą specjaliści branży drogowej, przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Ministerstwa Infrastruktury, Zarządów Dróg oraz innych istotnych dla środowiska instytucji i stowarzyszeń, a także eksperci praktycy, którzy zaprezentują najnowsze technologie i osiągnięcia branży.

KRAKOWSKIE DNI NAWIERZCHNI to jedno z najważniejszych wydarzeń poświęconych tematyce nawierzchni drogowych w polskiej branży infrastruktury.

Konferencji towarzyszyć będzie wystawa, w ramach której, poza aktywnymi przedsiębiorstwami i instytucjami działającymi w obszarze drogownictwa, zaprezentuje się również Muzeum Drogownictwa w Szczucinie.

Historia spotkań nawierzchniowych z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes rozpoczęła się w roku 2013, w którym odbyło się I Forum ASFALTY 2013. W kolejnych latach, już w ramach KRAKOWSKICH DNI NAWIERZCHNI, podejmowana była szersza tematyka wzmacniania nawierzchni i najnowszych technologii budowy dróg. Każdego roku listopadowe wydarzenie gromadzi około 200-300 specjalistów, przedstawicieli wszystkich etapów procesu inwestycyjnego. Spotkanie współtworzą najwyższej klasy eksperci reprezentujący najważniejsze ośrodki naukowe, instytuty badawcze, administrację państwową, projektantów i nowoczesne przedsiębiorstwa. Uczestnicy cenią krakowskie spotkania nawierzchniowe szczególnie za merytoryczny i spójny program, formułę umożliwiającą dyskusję na płaszczyźnie nauka-praktyka-biznes w gronie licznych ekspertów oraz wnioski i szczegółowe podsumowania publikowane po wydarzeniach.

VI KRAKOWSKIE DNI NAWIERZCHNI 2019 mają za zadanie uporządkowanie wiedzy, zarówno technicznej jak i w zakresie przepisów prawa i wytycznych, omówienie aspektów praktycznych budowy, wzmacniania i remontów nawierzchni oraz stosowania różnych technologii ich wykonywania, trwałości nawierzchni i jej poszczególnych cech.

Podczas dotychczasowych wydarzeń z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes z zadowoleniem obserwowaliśmy gorącą polemikę i wymianę poglądów. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie, bo w czasie dialogu rodzą się często nowe pomysły na rozwiązanie starych problemów.
Zasadniczym celem V KRAKOWSKICH DNI NAWIERZCHNI 2019 jest danie Uczestnikom sposobności wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom oraz dostawcom urządzeń i technologii oraz stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania w przyszłości.

Miejsce Konferencji:
BEST WESTERN PREMIER KRAKOW HOTEL ****
ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków

PROGRAM KONFERENCJI
Aktualny program znaleźć można na stronie internetowej:
https://nawierzchniedrogowe.konferencjespecjalistyczne.pl/program-forum-2019

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU
Zgłoszeń można dokonać poprzez wypełnienie formularza uczestnictwa lub bezpośrednio on-line:
https://nawierzchniedrogowe.konferencjespecjalistyczne.pl/zgloszenie-on-line-2019

WIĘCEJ INFORMACJI
Zachęcamy do zapoznania się z referatami wygłoszonymi w trakcie poprzednich edycji oraz obejrzenia relacji fotograficznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
https://nawierzchniedrogowe.konferencjespecjalistyczne.pl/