infraBIM190x190Europejskie Centrum Certyfikacji BIM, ze wsparciem infraTEAM mają zaszczyt zaprosić Państwa na drugą Konferencję infraBIM czyli BIM w Infrastrukturze Transportowej, która odbędzie się w dniach 15-16 listopada 2018 roku w Krakowie, w hotel Vienna House Andel's Cracow ****.

 

Dziś już wiemy, że czekają nas duże zmiany w procesach projektowania i realizacji inwestycji drogowo-kolejowych, które przecież stanowią największy udział polskiego rynku zamówień publicznych w budownictwie. Dlatego właśnie konferencja infraBIM ma umożliwić spotkanie i wymianę poglądów między wszystkimi zainteresowanymi wdrażaniem i pogłębianiem wiedzy o cyfrowych technologiach związanych z BIM, a szczególnie w zakresie infrastruktury transportowej.

Konferencja infraBIM jest skierowana do szerokiego grona przedstawicieli branży drogowej, kolejowej, mostowej, wodnej, lotniczej oraz transportu miejskiego. Zainteresowani mogą być: projektanci, wykonawcy, nadzór, dostawcy oprogramowania, usług i produktów budowlanych, naukowcy oraz prawnicy. Szczególnie serdecznie zapraszamy pracowników administracji publicznej (centralnej i lokalnej) odpowiedzialnych za inwestycje infrastrukturalne, od których cały formalny proces przemian polskiego budownictwa będzie się zaczynał.

Tematyka:
» technologia BIM w projektach infrastrukturalnych
» infrastrukturalne projekty pilotażowe BIM
» BIM w infrastrukturze – przykłady
» interoperacyjność technologii BIM i GIS
» skanowanie, fotogrametria i pojazdy UAV
» BIM w zamówieniach publicznych
» integracja procesów projektowania i budowy
» Virtual Design & Construction (VDC)
» modele BIM w zarządzaniu i utrzymaniu obiektów
» poszerzona rzeczywistość (AR)
» integracja systemów monitoringu SHM z modelami BIM
» Building Life Cycle Assessment (LCA)
» Infrastructure Asset Management

Kontakt:
dr hab. inż. Marek Salamak prof. Politechniki Śląskiej
Przewodniczący Komitetu Programowego
tel.: 502 359 037, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Promocja: Sandra Bienia
tel. 507 475 028, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie infrabim.info