Sygn swietlna190x1902W dniach 17-18 października w Krakowie odbędzie się IV Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne "Sterowanie ruchem drogowym - SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2019”. Będzie to XXXIII wydarzenie z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes. Tegoroczna edycja konferencji zyskała szczególną formułę – będzie częścią większego wydarzenia – KRAKOWSKICH DNI BEZPIECZEŃSTWA W MIASTACH (16-18 października 2019 r.).

W przeddzień Forum odbędzie się Seminarium „Tramwaj jako innowacyjny środek transportu – INNOWACYJNY TRAMWAJ 2019”.Serdecznie zapraszamy do udziału w IV Ogólnopolskim Forum Specjalistycznym „Sterowanie ruchem drogowym – SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2019” (Kraków, 17-18 października 2019 r.).

W spotkaniu udział wezmą specjaliści branży drogowej, przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Ministerstwa Infrastruktury, Zarządów Dróg oraz innych istotnych dla środowiska instytucji i stowarzyszeń, a także eksperci praktycy, którzy zaprezentują najnowsze technologie i osiągnięcia branży.

Forum SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2019 ma za zadanie uporządkowanie wiedzy, zarówno technicznej jak i w zakresie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych.

Postaramy się, aby podczas Forum SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2019 były stworzone okoliczności sprzyjające zaprezentowaniu wyników najnowszych badań oraz najciekawszych realizacji praktycznych.

Podczas dotychczasowych wydarzeń z cyklu Konferencje Specjalistyczne, w tym podczas poprzednich edycji Forum Specjalistycznego SYGNALIZACJA ŚWIETLNA, z zadowoleniem obserwowaliśmy gorącą polemikę i wymianę poglądów. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie, bo w czasie dialogu rodzą się często nowe pomysły na rozwiązanie problemów.

Zasadniczym celem Seminarium SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2019 jest danie sposobności Uczestnikom wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania - podczas obrad, ale również w kuluarach - możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom oraz dostawcom urządzeń i technologii, a także stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania w przyszłości.

Miejsce Konferencji:
BEST WESTERN PREMIER KRAKOW HOTEL ****
ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków

PROGRAM KONFERENCJI
Aktualny program znaleźć można na stronie internetowej:
https://sygnalizacjaswietlna.konferencjespecjalistyczne.pl/program-forum-4

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU
Zgłoszeń można dokonać poprzez wypełnienie formularza uczestnictwa lub bezpośrednio on-line:
https://sygnalizacjaswietlna.konferencjespecjalistyczne.pl/formularz-zgloszenia-on-line-2019

WIĘCEJ INFORMACJI
Zachęcamy do zapoznania się z referatami wygłoszonymi w trakcie poprzedniej edycji oraz obejrzenia relacji fotograficznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
https://sygnalizacjaswietlna.konferencjespecjalistyczne.pl/