190x190 SŚW dniach 18-19 października w Krakowie odbędzie się III Ogólnopolskie Forum Specjalistyczne "Sterowanie ruchem drogowym - SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2018”. Będzie to XXIX wydarzenie z cyklu KONFERENCJE SPECJALISTYCZNE nauka-praktyka-biznes.

 

W spotkaniu udział wezmą specjaliści branży drogowej, przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa, Zarządów Dróg oraz innych istotnych dla środowiska instytucji i stowarzyszeń, a także eksperci praktycy, którzy zaprezentują najnowsze technologie i osiągnięcia branży.

Forum SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2018 ma za zadanie uporządkowanie wiedzy, zarówno technicznej jak i w zakresie obowiązujących przepisów prawa i wytycznych.

Postaramy się, aby podczas Forum SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2018 były stworzone okoliczności sprzyjające zaprezentowaniu wyników najnowszych badań oraz najciekawszych realizacji praktycznych.

Podczas dotychczasowych wydarzeń z cyklu Konferencje Specjalistyczne, w tym podczas poprzednich edycji Forum Specjalistycznego SYGNALIZACJA ŚWIETLNA, z zadowoleniem obserwowaliśmy gorącą polemikę i wymianę poglądów. Liczymy, że i tym razem będzie podobnie, bo w czasie dialogu rodzą się często nowe pomysły na rozwiązanie problemów.

Zasadniczym celem Seminarium SYGNALIZACJA ŚWIETLNA 2018 jest danie sposobności Uczestnikom wzięcia czynnego udziału w dyskusji, zadania - podczas obrad, ale również w kuluarach - możliwie wielu szczegółowych pytań ekspertom oraz dostawcom urządzeń i technologii, a także stworzenie listy problemów koniecznych do rozwiązania w przyszłości.

Miejsce Konferencji:
BEST WESTERN PREMIER KRAKOW HOTEL ****
ul. Opolska 14a, 31-323 Kraków

PROGRAM KONFERENCJI
Aktualny program znaleźć można na stronie internetowej.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Zgłoszeń można dokonać poprzez wypełnienie formularza uczestnictwa lub bezpośrednio on-line.

WIĘCEJ INFORMACJI
Zachęcamy do zapoznania się z referatami wygłoszonymi w trakcie poprzedniej edycji oraz obejrzenia relacji fotograficznych.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej konferencji.