TOST logo dla patronatu 190x190Koło Naukowe Inżynierii Drogowej i Kolejowej KoDiK zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w II Trójmiejskim Ogólnopolskim Seminarium Transportowym Politechniki Gdańskiej TOST PG 2018, które odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2018 roku na Politechnice Gdańskiej.

 

Głównym celem seminarium naukowego jest zgromadzenie studentów i doktorantów specjalizujących się w dziedzinie transportu z całej Polski. Zależy nam, na umożliwieniu wymiany doświadczeń oraz wniosków z wyników przeprowadzanych badań naukowych pomiędzy uczestnikami.

Przewodnimi tematami prowadzonych dyskusji będą zagadnienia dotyczące: projektowania infrastruktury, inteligentnych systemów sterowania oraz transportu lądowego, lotniczego oraz wodnego, logistyki, bezpieczeństwa ruchu drogowego, ochrony środowiska, a także aspektów architektoniczno – urbanistycznych.

Zgłoszenia udziału należy dokonać do dnia 28 stycznia 2018 roku.

Formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: https://goo.gl/forms/91aStYDOI2FKf4iX2

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej organizatorów oraz na fanpage Koła Naukowego KoDiK. Zapraszamy także do śledzenia  wydarzenia na Facebooku.