gmian logoZapraszamy do udziału w Konkursie na Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2019 Roku i Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2019 Roku.

 

Zadaniem Konkursu jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych służących podniesieniu bezpieczeństwa ruchu drogowego i bezpieczeństwa mieszkańców, celom społecznym i komercyjnym, jak również podniesienia atrakcyjności turystycznej obiektów, a także dekoracji świątecznych.

Konkurs ma na celu promowanie i propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia zarówno w dużych jak i w małych społecznościach lokalnych oraz przyznanie nagród najlepszym.

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 31 października 2019 r.

Regulamin Konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronach: www.pzpo.pl i www.lightfair.pl.

Dodatkowe informacje można uzyskać w biurze PZPO tel.: 22/843-20-19, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator konkursu: Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego - organizacja non-profit działająca na rzecz edukacji i popularyzacji dobrych rozwiązań oświetleniowych.

Konkurs organizowany jest pod patronatem Izby Architektów RP, Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i Związku Gmin Wiejskich RP.

Załączniki:
Pobierz (Formularz-zgloszeniowy-2019.doc)Formularz zgłoszeniowy 2019[ ]153 kB
Pobierz (RegulaminKG2019.pdf)RegulaminKG2019.pdf[ ]135 kB