gmian logoZapraszamy do udziału w Konkursie na "Najlepiej Oświetloną Gminę i Miasto 2018 Roku" i "Najlepszą Inwestycję Oświetleniową 2018 Roku".

 

Zadaniem Konkursu jest nagradzanie najlepszych inwestycji oświetleniowych służących podniesieniu bezpieczeństwa ruchu drogowego i bezpieczeństwa mieszkańców, celom społecznym i komercyjnym, jak również podniesienia atrakcyjności turystycznej obiektów, a także dekoracji świątecznych.

Konkurs ma na celu promowanie i propagowanie aktywności inwestycyjnej w zakresie oświetlenia zarówno w dużych, jak i w małych społecznościach lokalnych oraz przyznanie nagród najlepszym.

W tym roku, ze względu na obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, nagrodzone będą również najciekawsze rozwiązania oświetleniowe wykorzystujące symbole i barwy narodowe w kategorii „Oświetlenie lub iluminacja obiektu/przestrzeni publicznej związane z obchodami 100. rocznicy odzyskania Niepodległości RP”

Zgłoszenia należy nadsyłać do dnia 31 października 2018 r.

Rzeszów ul. 3 Majaswiatlo dk 1239swiatlo dk 1325

 

 

 

 

 

 

 

Regulamin Konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronach: www.pzpo.pl i www.lightfair.pl.
Dodatkowe informacje można uzyskać w biurze tel.: 22/843-20-19, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Organizator Konkursu: Polski Związek Przemysłu Oświetleniowego - organizacja non-profit działająca na rzecz edukacji i popularyzacji dobrych rozwiązań oświetleniowych.

Konkurs organizowany jest pod patronatem Izby Architektów RP, Mazowieckiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa i Związku Gmin Wiejskich RP.

Załączniki:
Pobierz (Regulamin KG 2018.pdf)Regulamin KG 2018.pdf[ ]154 kB