Logotyp EdrogaZarząd Spółki EDROGA.PL Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie oraz Redaktor Naczelny portalu edroga.pl oświadczają i informują, że portal nie prowadzi działalności dziennikarskiej w zakresie publikacji relacji z testów motoryzacyjnych, w szczególności pojazdów samochodowych, które trafiają lub mają trafić na rynek.

 

Żaden dziennikarz redakcji portalu edroga.pl nie jest upoważniony do składania zapytań ofertowych mających na celu uzyskanie oferty na pozyskanie pojazdu do testów.

Uprzejmie prosimy, by wszelkie próby kontaktu z inicjatywy osób powołujących się na portal edroga.pl w celu wynajmu pojazdu na testy, były zgłaszane bezpośrednio do Redaktora Naczelnego portalu edroga.pl na oficjalny adres poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja oświadcza ponadto, że w celu ochrony dobrego imienia Spółki wyciągnie konsekwencje prawne wobec wszystkich osób, które szkodzą jej wizerunkowi.

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.