Portal Edroga.pl jest portalem drogowym. Przekazujemy najważniejsze informacje o tym co się dzieje w drogownictwie, publikujemy artykuły, relacjonujemy wydarzenia branżowe.

Na naszych stronach na www.edroga.pl znajdują się najważniejsze informacje dotyczące projektowania i wykonawstwa dróg oraz obiektów mostowych, inżynierii ruchu, bezpieczeństwa ruchu drogowego, ochrony środowiska, mobilności oraz przepisów prawnych w tych dziedzinach. Dołącz do nas na Facebook!

Zespół redakcji portalu drogowego edroga.pl tworzą:

dr hab. inż. Janusz Bohatkiewicz - Redaktor Naczelny

Joanna Bohatkiewicz - reklama, marketing, patronaty

 

Wydawca i administrator portalu drogowego edroga.pl:

EKKOM Sp. z o.o.
ul. dr. Józefa Babińskiego 71 B, 30-394 Kraków, tel. 12 267 23 33, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 676-22-28-495, Regon: 356596014
dr hab. inż. Janusz Bohatkiewicz - prezes zarządu

Adres redakcji portalu drogowego:
Edroga.pl Sp. z o.o.
ul. dr. Józefa Babińskiego 71 B, 30-394 Kraków, tel. 12 267 23 33, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 685-23-10-438, Regon: 180657772
Redaktor naczelny: dr hab. inż. Janusz Bohatkiewicz


portal drogowy edroga.pl - Ns. Rej. Pr. 18/09

Wydawca portalu nie odpowiada za treść reklam, ogłoszeń i artykułów oraz wszelkich materiałów powierzonych, tj. prezentacji, przeglądów itp. Ma również prawo odmówić zamieszczania reklam i ogłoszeń, jeśli ich treść lub forma jest sprzeczna z linią programową bądź charakterem publikacji, sprzeczna z prawem lub zasadami współżycia społecznego.

Pobieranie materiałów z portalu, ich przedruk, kopiowanie i powielanie w jakiejkolwiek formie, w całości bądź w części, bez wcześniej udzielonej zgody wydawcy jest zabronione.