Drogi i mosty

poznan gdanskaOd końca października przebudowywany jest niemal 1,2-kilometrowy odcinek ul. Gdyńskiej od granic Poznania do zjazdu do Centralnej Oczyszczalni Ścieków w Koziegłowach. Prace prowadzone są w taki sposób, by do minimum ograniczyć uciążliwości dla kierowców i mieszkańców.

15796867939e72453090d8f416e96783a19aaa0689Droga wojewódzka nr 726 na terenie powiatu opoczyńskiego wzbogaciła się o nową obwodnicę. Kierowcy mogą korzystać z nowego śladu drogi w miejscowości Wąglany, gdzie wybudowano prawie kilometr nowej jezdni.

remont wiadukt Dabrowskiego 3Wiadukt na ul. Dąbrowskiego przejedzie kompleksowy remont, w którym wyremontowane będzie wszystko od podstawy i filarów po jezdnie, schody i balustrady. Prace już wystartowały.

A220Kałuszyn20 20Groszki 01Oferta Przedsiębiorstwa Usług Technicznych Intercor została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na zaprojektowanie i budowę autostrady A2 Mińsk Mazowiecki - Siedlce, odcinek od węzła Kałuszyn do węzła Groszki.

roboty drogoweKolejna ulica w elbląskim śródmieściu zyska nowy wygląd. Tym razem mowa o ul. Rybackiej, która zostanie przebudowana na odcinku od skrzyżowania z ul. Wodną w stronę ul. Stary Rynek, na wysokości Placu katedralnego.

wiadukt gdanskKończą się prace związane z rozbiórką starego wiaduktu w ciągu Traktu św. Wojciecha. Jednocześnie prowadzone są prace przy budowie parkingu kubaturowego, który stanie w pobliżu Wiaduktu Biskupia Górka.