Utrzymanie należytej czystości na ulicach to kluczowy element pięknego wizerunku miasta czy wsi. Niestety, kurz, pył czy drobne śmieci to codzienność, którą możemy obserwować na ulicach czy chodnikach. Codzienne poruszanie się po tak zanieczyszczonych chodnikach czy drogach nie powinno mieć miejsca.

Utrzymanie należytej czystości na ulicach to kluczowy element pięknego wizerunku miasta czy wsi. Niestety, kurz, pył czy drobne śmieci to codzienność, którą możemy obserwować na ulicach czy chodnikach. Codzienne poruszanie się po tak zanieczyszczonych chodnikach czy drogach nie powinno mieć miejsca. Jaka zamiatarka do sprzątania ulic będzie najtrafniejszym wyborem? Przyjrzyjmy się z bliska marce Tuchel Maschinenbau GmbH. Ciekawi? Zaczynamy! 

O marce 

Marka Tuchel Maschinenbau GmbH cieszy się ogromną popularnością i uznaniem, a grono fanów produkowanych urządzeń firmy Tuchel wciąż się powiększa. Firma produkuje najwyższej jakości zamiatarki, pługi śnieżne oraz inne maszyny samojezdne. Każdy produkt jest wysoce innowacyjny.

Cieszy się doskonałym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Nic więc dziwnego, że zamiatarki miarki Tuchel są najchętniej wybierane przez służby komunalne, przedsiębiorców czy prywatnych użytkowników do pomocy w utrzymaniu należytej czystości. Zamiatarki doczepiane najczęściej jednak wykorzystuje się do utrzymania porządku ulic oraz jako zamiatarki przemysłowe. Równie często rolnicy wykorzystują urządzenia do sprzątnięcia trawy, siana czy piachu z pomieszczeń gospodarczych.

Marka Tuchel funkcjonuje wedle trzech, podstawowych wartości: innowacyjne rozwiązania, trwałe produkty oraz kompleksowa obsługa. 

Zamiatarki - co musimy o nich wiedzieć 

Zamiatarka uliczna to powszechnie wykorzystywane urządzenie. Maszyny przeznaczone są do usuwania zanieczyszczeń z powierzchni różnego rodzaju, m.in.: chodników, dróg czy powierzchni z kostki brukowej. Co więcej, zamiatarki skonstruowano w taki sposób, by możliwym było ich podpięcie do pojazdów z napędem (ciągnik, traktor czy koparko - ładowarki popularnych marek CAT czy JCB). By móc dopasować działanie urządzeń do różnorodnych wymagań, Tuchel stworzył i wyprodukował kilka modeli zamiatarek. Wśród nich wyróżnić możemy:

  • Zamiatarkę Simplex,
  • Zamiatarkę Kompakt,
  • Zamiatarkę Eco Pro,
  • Zamiatarkę Plus 590,
  • Zamiatarkę Profi 660,
  • Zamiatarkę Profi Champ,
  • Zamiatarkę Profi Gigant,
  • Zamiatarkę Big,
  • Zamiatarkę Ideal 650,
  • Zamiatarkę Solo

Jak widać na pierwszy rzut oka, wachlarz dostępnych produktów jest bardzo bogaty, dzięki czemu urządzenia idealnie dopasują się do indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Który model zamiatarki marki Tuchel będzie odpowiedni? 

Należy zaznaczyć, że modele zamiatarek różnią się pomiędzy sobą gabarytami, mocą czy rozstawem szczotek sprzątających. Co więcej, do zamiatarek można zamontować dodatkowe szczotki boczne czy zbiorniki wody i spryskiwaczy.

agro 39

Model Simplex to zamiatarka o niskiej wadze i przystępnych gabarytach. Najlepiej sprawdza się do kosiarek czołowych czy ciągników komunalnych. Model Kompakt to idealne rozwiązanie do podpięcia pod niewielki ciągnik. Posiada regulację boczną oraz pierścienie szczotkowe w kształcie plastra miodu. Zamiatarka Eco Pro posiada kilka opcji montażu, dzięki czemu pasuje do różnych urządzeń z napędem. Ma dodatkowe zabezpieczenia np. belki z PU na pojemnik zbiorczy. Model Plus 590 to popularna zamiatarka, umożliwia jazdę po drogach w zgodzie z kodeksem drogowym. Bardzo wytrzymała, doposażona w system CrownLock.

Zamiatarka Profi 660 posiada szczotki na 660mm, dzięki czemu praca jest szybka i bardzo wydajna. Wyposażona m.in. w regulacje ruchu bezwładnego rolek zamachowych. Model Profi Champ to niestandardowa opcja. Duże koła, szczotki o rozstawie 750mm i solidna budowa.

Profi Gigant czy Ideal 650 to ogromne zamiatarki przeznaczone do czyszczenia terenów portowych, parkingów czy placów budowy. Zamiatarka Big jest z kolei modelem, który umie na raz zebrać bardzo dużą ilość odpadów. Kosz działa odwrotnie niż w innych modelach. Zamiatarka Solo to miotła przesuwna stosowana w stadninach i ogrodach zoologicznych.

Korzyści płynące z wykorzystania zamiatarek marki Tuchel 

Korzystając z zamiatarek ulicznych oszczędzamy przede wszystkim czas i siły fizyczne pracowników. Zamiatarki doczepiane, w przeciwieństwie do modeli ręcznych, umożliwiają dłuższe wykonywanie pracy na większych przestrzeniach. Operator musi jedynie prowadzić pojazd oraz konfigurować sprzęt. Przekonaj się osobiście, jaki luksus i komfort pracy gwarantują zamiatarki Tuchel. Do dzieła!. 

 

Artykuł sponsorowany

 

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.