PROJEKTANT BRANŻY DROGOWEJ

  • Data dodania: 15 kwiecień 2021
  • Kategoria: Kraków
  • Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy / zadania

  • udział w wykonywaniu projektów z zakresu infrastruktury

Od kandydatów oczekujemy

  • uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności branży drogowej bez ograniczeń,
  • wiedza w zakresie zarządzania projektami oraz praktyczna znajomość prawa dotyczącego zagadnień projektowania w branży drogowej,
  • komunikatywność i umiejętność kierowania zespołem,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę B2B na część lub cały etat,
  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczeń 4000-8000 zł brutto,
  • pracę zdalną oraz w Krakowie,
  • udział w typowych i niestandardowych projektach (wytyczne, standardy,
  • projekty badawcze, szkolenia itp.),
  • pakiet opieki medycznej.

Jak aplikować

Adres do przesyłania CV: http://www.ek-kom.pl/kontakt/

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

Zgadzam się na przetwarzanie przez EKKOM Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).