SPECJALISTA w Laboratorium badawczym

  • Data dodania: 23 sierpień 2021

Opis stanowiska pracy / zadania

  • opracowywanie wyników pomiarów hałasu;
  • wykonywanie obliczeń akustycznych;
  • opracowywanie danych w środowisku QGIS.

Od kandydatów oczekujemy

  • praktyczna znajomość oprogramowania QGIS i/lub AutoCAD;
  • podstawowa wiedza z zakresu akustyki środowiska;
  • prawo jazdy kat. B, brak przeciwwskazań do kierowania samochodem osobowym;
  • dyspozycyjność i brak przeciwwskazań do pracy w terenie;
  • dobre umiejętności komunikacyjne, organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowo mile widziane:

  • posiadanie tytułu zawodowego magistra inżyniera o kierunku akustyka lub pokrewnym;
  • doświadczenie w wykonywaniu pomiarów hałasu i obliczeń akustycznych dla inwestycji liniowych (drogi i linie kolejowe);
  • znajomość oprogramowania do obliczeń akustycznych SoundPLAN;
  • doświadczenie w wykonywaniu analiz akustycznych i map hałasu;
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • umowę o pracę lub współpracę B2B,
  • udział w typowych i niestandardowych projektach (wytyczne, standardy, projekty badawcze, szkolenia itp.),
  • pakiet opieki medycznej.

Jak aplikować

Zapraszamy do przesyłania CV oraz listów motywacyjnych poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie http://www.ek-kom.pl/kontakt/

Do aplikacji prosimy również dołączyć oświadczenie:

Zgadzam się na przetwarzanie przez EKKOM Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.