Drogi i mosty

edroga001Do przetargu na opracowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy ul. Legionów na odcinku od pl. Wolności do ul. Żeligowskiego oraz ul. Cmentarnej wystartowały trzy firmy, wśród których dwie mieściły się w zakładanym budżecie na ten cel.

P6020235W weekend 29 listopada - 1 grudnia nie będzie można przejechać autostradą A1 na odcinku węzeł Tuszyn - węzeł Piotrków Trybunalski Zachód.

2017 11 11 iluminacja 005 799x533Okazjonalne iluminacje wiaduktów przy ul. Kościuszki oraz ul. Jana z Kolna. Miasto Gdańsk wspiera Światowy Dzień Aids oraz kampanię „Orange the World”. Z tej okazji dwa wiadukty zyskają kolorową iluminację. Na czerwono świecić się będzie wiadukt przy ul. Kościuszki, na pomarańczowo zaś przy ul. Jana z Kolna.

ASFALTRusza rozbudowa ulicy Grudziądzkiej w Toruniu. Roboty będą realizowane od ul. Polnej w kierunku północnym, na odcinku o długości około 700 m. Inwestycja stanowi I etap przebudowy drogi krajowej nr 91 w ciągu ul. Grudziądzkiej, która docelowo będzie rozbudowana do granicy miasta.

remont ul Minerska 1Prawie w całości ułożona jest nowa nawierzchnia na ul. Minerskiej. Dotychczasowa gruntowa droga zmieni się w przyjemną osiedlową ulicę.

chodnikNowa nawierzchnia, oświetlenie i odwodnienie. Ruszyła przebudowa ciągu pieszo-jezdnego pomiędzy ulicami Bohaterów Monte Cassino a Czyżewskiego w Sopocie.