banner Autostrada edrogaKieleckie targi budownictwa drogowego to prawdziwe święto branży!

Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA to wydarzenie na które co roku czekają wszyscy związani z tym sektorem gospodarki. Wystawa, która odbędzie się od 13 do 15 maja w Targach Kielce jest najważniejszym miejscem spotkań, rozmów i kontraktacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczna edycja targów, w związku z nowym rozdaniem środków unijnych niesie ze sobą wiele perspektyw. Na liście wystawców znajdują się 334 firmy, reprezentujące 23 kraje całego świata, które zaprezentują oferte na powierzchni ponad 11.000 metrów kwadratowych. Swój udział w nadchodzącym wydarzeniu potwierdziły już takie marki jak między innymi Ammann, Atlas Copco, Caterpillar, HBM-Nobas, Hyundai, Komatsu, Lombardini, Stavostroj, Terex, Volvo oraz Wirtgen.

- Kieleckie targi AUTOSTRADA-POLSKA traktujemy prestiżowo. To dobre miejsce dla działań zarówno marketingowych, jak i handlowych. Nasza obecność przy kolejnych edycjach jest oczywista, wpływa bowiem na wizerunek firmy w branży. Po ciężkim okresie dla drogowej branży, latach 2012-2013, prognozy są lepsze. Dlatego z przyjemnością do Kielc przywieziemy, jak zwykle, kilka nowości – mówią pracownicy działu Marketingu firmy Wirtgen.

BIG BAU MASTER!

Podobnie jak w roku ubiegłym w ramach targów AUTOSTRADA-POLSKA i towarzyszących im targów MASZBUD odbędzie się konkurs dla operatorów koparek. Po raz pierwszy nad organizacją tego wyjątkowego wydarzenia pracują wspólnie Targi Kielce oraz Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych „OPERATOR”. Druga edycja Konkursu Operatorów Maszyn Budowlanych „BIG BAU MASTER” już teraz zapowiada się niezwykle emocjonująco! BIG BAU MASTER to konkurs skierowany do odważnych operatorów maszyn budowlanych, którzy chcą stanąć do rywalizacji w specjalnie przygotowanych konkurencjach. Na zwycięzców czekać będą atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom – świetna atmosfera i spektakularne konkurencje gwarantowane!

Rozmowy o sprawach ważnych

Zgodnie z dwudziestoletnią tradycją, Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKA pochwalić się mogą wsparciem merytorycznym najważniejszych instytucji branży drogownictwa. Wśród głównych partnerów tegorocznej wystawy jest między innymi Instytut Badawczy Dróg i Mostów, który zapowiada konferencję „Diagnostyka a remonty nawierzchni dróg i lotnisk”. W programie targów znajduje się również Polski Kongres Drogowy, Kongres Innowacji Drogowych oraz wiele innych wydarzeń poruszających tematy najważniejsze dla branży, w tym między innymi zagadnienia dotyczące dróg asfaltowych i betonowych.

- Podczas nadchodzącego spotkania branży budownictwa drogowego jakim są targi AUTOSTRADA – POLSKA konieczne są dyskusje na temat budownictwa dróg asfaltowych i betonowych. To temat, którego nie możemy pominąć w czasie tego wydarzenia – mówi prezes Zarządu ORLEN Asfalt, Krzysztof Suszek.

Ważny debiut – kompleksowa oferta

Po raz pierwszy wystawie poświęconej drogownictwu towarzyszyć będzie Salon EUROPARKING. Podczas wystawy zaprezentowane zostaną między innymi rozwiązania z zakresu systemów kierowania ruchem, monitoringu czy telewizji przemysłowej. W czasie targów poznać będzie można tajniki konstrukcji parkingów oraz kształtowania ich nawierzchni. W programie wydarzenia poświęconemu systemom parkingowym znajduje się między innymi konferencja „Problemy parkingowe obszarów zurbanizowanych”, której organizatorem jest Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji, Oddział Kraków, Politechnika Krakowska.

- Wprowadzenie Salonu EUROPARKING do programu jest bardzo trafnym rozwiązaniem. Podniesienie tematu z pewnością okaże się sukcesem, bo parkingi w Polsce  to w większości „białe plamy” w tym sektorze – mówi Prezes Zarządu Polskiej Izby Konstrukcji Stalowych, Karol Heidrich.

Źródło: TK

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.