Współcześnie branża logistyczna wymaga zastosowania najlepszych rozwiązań w celu ulepszenia jakości usług, dlatego niezwykle ważne jest inwestowanie w nowoczesny sprzęt najwyższej klasy. Wózki widłowe stanowią podstawowy element wyposażenia magazynów marketów i centrów dystrybucyjnych.

Uniwersalne i dostosowane do pracy w każdych warunkach elektryczne wózki widłowe

Wózki widłowe z napędem elektrycznym to przyjazne dla środowiska i bezemisyjne pojazdy, które umożliwiają oszczędną eksploatację, a oferują wydajność zbliżoną do tych z silnikiem Diesla. Akumulatory kwasowo-ołowiowe to gwarancja długiego czasu użytkowania na jednym ładowaniu, a technologia litowo-jonowa pozwala na szybkie i krótkie doładowania dla zwiększenia komfortu użytkowania. Solidne elektryczne wózki widłowe umożliwiają przewożenie ładunków o masie do ośmiu ton przy zachowaniu optymalnej wydajności. Przemyślana konstrukcja z wygodną kabiną operatora zapewnia świetną widoczność, a dodatkowymi atutami są: duża zwrotność, kompaktowość i precyzja. Dzięki temu pojazdy te sprawdzą się przy pracy zarówno w wąskich, jak i szerokich korytarzach roboczych, a także na dużych obiektach, ponieważ mają spory zasięg bez doładowania baterii. Świetne właściwości przeładunkowe i dobra widoczność to również zalety elektrycznych wózków widłowych.

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni – wózki wysokiego składowania

Urządzenia, którymi można w bezpieczny sposób umieścić ładunki o masie tony na regale o wysokości 13 metrów, to wózki wysokiego składowania. Takie osiągi są możliwe dzięki ogromnym udźwigom resztkowym. To oszczędny sposób zagospodarowania miejsca w magazynie, gdyż można przyjmować dużą ilość towarów na niewielkim metrażu. W przypadku tych pojazdów mamy możliwość rozbudowania wyposażenia standardowego. Kabina zaprojektowana jest tak, by zapewniać świetną widoczność i bezpieczną pracę. Energooszczędne wózki czterokierunkowe są uniwersalnym sprzętem doskonałym do transportowania długich przedmiotów oraz pracy w bardzo wąskich korytarzach. W nowoczesnych pojazdach szeroki zakres ustawień zapewnia optymalną ergonomię pracy dostosowaną indywidualnie do operatora.

Wydajność w każdych warunkach, czyli spalinowe wózki widłowe

Niskoemisyjne, mocne wózki z silnikiem Diesla i gazowym to solidny sprzęt, który daje czyste osiągi w każdej sytuacji. Doskonale sprawdzają się również na zewnątrz. Dostępnych jest wiele modeli o różnej klasie nośności: od kompaktowej aż po masywną. Najlepiej wykorzystać je w przestrzeniach zakurzonych i wilgotnych, ponieważ mają osłonięte komponenty napędowe. Do atutów spalinowych wózków widłowych należy też zwrotność. Wózki te zapewniają również dobrą widoczność za sprawą zastosowania wąskich profili masztowych.

Wiele dostępnych rozwiązań

Wybór sprzętu dostosowanego do potrzeb firmy jest prosty, kiedy znamy zalety poszczególnych modeli. Ogromny wybór wózków widłowych i dodatkowego osprzętu ułatwia dokonanie dobrej inwestycji.

wózek

 

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.