male17 czerwca (środa) w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie BIM dla Infrastruktury – Autodesk Day 2015. Uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak zwiększyć efektywność tworzenia projektów w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, a także dokumentacji w oparciu o modelowanie informacji o budynku (BIM). Aby zarejestrować się na konferencję wystarczy wypełnić formularz dostępny na: www.autodesk.pl/infrastructureDay2015

- Polscy inżynierowie zajmujący się projektowaniem infrastruktury drogowej i wodnej stoją przed ogromnymi wyzwaniami, takimi jak krótsze terminy realizacji, coraz bardziej ograniczone budżety oraz wyższe wymagania dotyczące jakości projektu. Modelowanie informacji o budynku pomaga wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom pozwalając znacząco skrócić czas przygotowania projektu – mówi Sławomir Gabryjeluk, Territory Sales Manager AEC, Natural Resources & Infrastructure, Autodesk.

- Chcemy pokazać polskim firmom jak z wdrożeniem BIM poradziły sobie firmy w innych krajach, dlatego zaprosiliśmy gości specjalnych - przedstawicieli branżowych firm europejskich, które już wdrożyły BIM i osiągają korzyści. Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in. dr inż. Janusz Bohatkiewicz i Krzysztof Jamrozik z EKKOM, Cristian Otter i Jacobus Brouwers z Geonius; Darius Šimkunas z JSC Kelprojektas oraz Tomas Lendvorsky z Autodesk – wyjaśnia Grażyna Kołodziejek, Marketing Manager, Autodesk.

Konferencja będzie odbywała się w dwóch sesjach – dla kadry zarządzającej i inżynierów projektantów. Zakres tematyczny sesji obejmuje m.in. nowe narzędzia BIM dla infrastruktury – zwiększające efektywność projektów, utrzymujące spójne dane, międzynarodowe projekty i najlepsze praktyki wdrożeniowe, a także trendy i perspektywy w obszarze BIM dla infrastruktury.

Zapraszamy 17 czerwca (środa) do Hotelu Intercontinental w Warszawie, od godziny 10:00. Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na limitowaną liczbę miejsc, każde zgłoszenie jest rozpatrywane i potwierdzane indywidualnie.

Więcej informacji na: www.autodesk.pl/infrastructureDay2015

Patroni medialni: budownictwoinzynieryjne.pl, Drogi, edroga.pl, inzynieria.com, Nowoczesne Budownictwo Inżynieryjne.

***
Informacje o Autodesk

Autodesk pomaga wymyślać, projektować i tworzyć lepszy świat. Zarówno projektanci, inżynierowie architekci, jak również graficy, studenci oraz pasjonaci wykorzystują oprogramowanie Autodesk w celu wyzwalania kreatywności i rozwiązywania wyzwań projektowych. Więcej informacji można znaleźć na: www.autodesk.pl, www.facebook.com/Autodesk.Poland

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.