Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Euro 2012 ???

Euro 2012 ??? 13 lata 8 miesiąc temu #1162

  • devil
  • devil Avatar
Witam wszystkich forumowiczów :D rzeczywistość pokazuje dosłownie jak kolorowe będą mistrzostwa w naszym kraju. Gjeneralna naobiecywała i widać teraz tego efekty. Co o tym sądzicie? Bo normalnie chyba większego wstydu jak brak infrastruktury na mistrzostwach i dłuuuuuuuuuugie korki (główna atrakcja w naszym kraju) nie przyczynia się do prestiżu na arenie międzynarodowej... Zdaje się ze pierwszy i ostatni raz będziemy organizatorami takich "igrzysk"?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Euro 2012 ??? 13 lata 8 miesiąc temu #1165

  • Zoku
  • Zoku Avatar
Nie przeżywam z tego powodu rozczarowania. Całkowicie się tego spodziewałem i wiedziałem, że tak będzie. Mistrzostwa 2012 będą wielką porażką dla PL.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Euro 2012 ??? 13 lata 8 miesiąc temu #1167

  • devil
  • devil Avatar
Więc po co się nasz rząd za to w ogóle brał skoro było wiadomo od początku że nie wypali??? :woohoo:
Patrzeć się już nie da na to jaka fuszerę odstawiają... Przepisy które miały pomóc tylko pogłębiły problem. No i jeszcze finansowanie... Drogi za złotówkę!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Euro 2012 ??? 13 lata 2 miesiąc temu #1650

  • devil
  • devil Avatar
Radzę trochę pojeździć po kraju, albo sobie zajrzeć na skyscrapercity. Tam możecie uzupełnić sobie braki w wiedzy, bo to co przeczytałem to mnie przeraziło. Może nie będzie wszystkich dróg, ale euro nie będzie dla nas żadną kompromitacją, zresztą w takim razie co ma powiedzieć Ukraina, gdzie jest znacznie, znacznie gorzej. heh ciekaw jestem co napiszecie jak się okaże, że euro nie będzie porażką?? :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Euro 2012 ??? 13 lata 2 miesiąc temu #1651

  • devil
  • devil Avatar
odbyć się odbędzie a co się będzie działo to się okaże. jak chcesz możemy tu zrobić małą listę na czym się może Euro 2012 poślizgnąć :) bo kilka punktów już można wpisać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Euro 2012 ??? 12 lata 10 miesiąc temu #1934

  • devil
  • devil Avatar
Witam drodzy forumowicze. Został niecały rok do Euro 2012. Może stworzymy listę tego co się udało i nie udało przygotować na mistrzostwa?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Moderatorzy: Janusz Bohatkiewicz
Czas generowania strony: 0.138 s.