znak1Urząd Miasta Włocławek w ramach tegorocznego Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu ogłosił po raz pierwszy konkurs plastyczny dla uczniów szkół I – V szkół podstawowych na przyszkolny znak drogowy.

 

Zadaniem uczestników było przygotować projekt „znaku” drogowego, który mógłby zostać umieszczony przy ich szkole. Spośród niemal 100 prac Jury na czele z Panem Prezydentem dr. Markiem Wojtkowskim oraz Panem Tomaszem Tomaszewskim z włocławskiej Komendy Policji, wybrało 24 najlepsze prace – w tym 3 nagrody główne dla Anny z SP23, Ewy z ZS nr 11 oraz Zuzanny z ZSK. To właśnie w okolicach tych trzech szkół wkrótce pojawią się zwycięskie drogowskazy małych projektantek.

znak2znak3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: UM Włocławek

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.