contentmap_plugin

edroga139GDDKiA podjęła decyzję o czasowym wprowadzeniu ograniczenia dla pojazdów ciężarowych na autostradzie A2 pomiędzy Konotopą i Wiskitkami. Zostało ono wprowadzone na czas trwania prac gwarancyjnych, czyli wymiany paneli ekranów akustycznych, co będzie wiązać się z czasowymi zajęciami pasa ruchu.

Znaki zakazujące wyprzedzania przez samochody ciężarowe zostały ustawione za węzłami Wiskitki, Grodzisk, Pruszków i za PPO Pruszków w kierunku Warszawy oraz za węzłami Konotopa, Pruszków i Grodzisk Mazowiecki w kierunku Łodzi.

Wprowadzenie zakazu wyprzedzania dla kierowców samochodów ciężarowych ma poprawić bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i osób pracujących przy naprawach gwarancyjnych na autostradzie A2.

Źródło: GDDKiA

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.