TransLogistica targi 155Już za niespełna miesiąc w warszawskim Centrum Expo XXI – w dniach 5-7 listopada 2019 r. odbędą się II Ogólnopolskie Targi Pracy Branży Transport Spedycja Logistyka - TransLogistica Jobs 2019. To jedyna wystawa pracodawców w Polsce, skupiająca wyłącznie firmy z rynku logistycznego, które prezentują szerokie spectrum ofert pracy na terenie kraju i Europy dla kandydatów o różnych kompetencjach i wykształceniu od managerów, specjalistów aż po magazynierów. Firmy mają również bogatą ofertę dla młodych osób, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki w logistyce.

 

Każdy z trzech dni targów - TransLogistica Jobs 2019 będzie intensywny i bogaty w ciekawe wydarzenia, tj. dyskusje, seminaria i debaty m.in. na temat wynagrodzeń w logistyce, mobbingu w pracy, employer brandingu, work-life-balance, a także spotkania z ludźmi z branży na temat faktów i mitów o pracy w logistyce. Do udziału i prezentacji organizatorzy zaprosili także młodych logistyków skupionych w naukowych kołach logistycznych z różnych uczelni z całej Polski. To właśnie trzeci dzień targów jest Dniem Młodego Logistyka i dniem dyskusji na temat pomysłów młodych ludzi na karierę w tej branży i rozwiązania logistyczne.

TransLogistica targi 432TransLogistica targi 434TransLogistica targi 440TransLogistica targi 515

 

 

 

 

TransLogistica Jobs 2019 odbędą się równolegle z VII Międzynarodowymi Targami Transportu i Logistyki – TransLogistica Poland, jako impreza towarzysząca i spadkobierca cenionego w tej branży plebiscytu - Przyjazny Pracodawca TSL, organizowanego od 4 lat. Prestiż i marka tych targów przyciągają nie tylko znane i kluczowe przedsiębiorstwa z Polski i z innych krajów Europy, ale przede wszystkim tysiące odwiedzających.

Z pewnością te 3 dni targowe (od 5 do 7 listopada) będą intensywne i będzie wiele się działo. Organizatorzy szykują też konkursy i różne inne aktywności. Udział w targach jest bezpłatny. Szczegóły na temat rejestracji i programu II Ogólnopolskich Targów Pracy Branży TSL – TransLogistica Jobs 2019 – można znaleźć na stronie: www.targipracytsl.pl

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.