park 6092 960 720Ponad 80 miejsc do parkowania, w tym trzy dla osób niepełnosprawnych - takie udogodnienie czeka na wszystkich kierowców, którzy zdecydują się zaparkować swoje auto na nowo wybudowanym parkingu przy placu Chrapka. Parking zlokalizowany jest w bardzo bliskim sąsiedztwie Starówki.

 

Kolejne udogodnienie dla kierowców parkujących w pobliżu Zespołu Staromiejskiego. W ostatnich dniach do użytku został oddany parking przy placu Chrapka. Parking został wykonany z betonowej kostki brukowej. W ramach inwestycji powstała jezdnia manewrowa i chodniki, które łączą parking z istniejącym w tym miejscu układem drogowym. Parking pomieści 81 aut. Dla bezpieczeństwa na parkingu pojawiło się oświetlenie. W ramach inwestycji zostały wykonane wpusty uliczne i wybudowano kanalizację, która zapewnia odwodnienie parkingu.

Inwestycja kosztowała 920 tys. zł.

Źródło: MZD w Toruniu

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.