Kończą się prace wykończeniowe przy przebudowie jednej z najważniejszych ulic w Białymstoku – Alei Piłsudskiego.

Prace budowlane objęły jednocześnie przebudowę Alei J. Piłsudskiego od ronda im. A. Lussy do wiaduktu H. Dąbrowskiego, jak również przebudowę ul. H. Sienkiewicza od ul. Warszawskiej do Legionowej. Prace remontowe zakończą się do 31 grudnia br.

Specjalne pasy przeznaczone dla autobusów usprawnią komunikację miejską i ułatwią przejazd przez centrum Białegostoku. Z kolei przejście podziemne zwiększy bezpieczeństwo pieszych na jednym z głównych skrzyżowań.

JavaScript must be enabled in order for you to use Google Maps.
However, it seems JavaScript is either disabled or not supported by your browser.
To view Google Maps, enable JavaScript by changing your browser options, and then try again.


 
Źródło: UM Białystok

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.