Wyłączenie z ruchu odcinka jezdni na Rondzie Wiatraczna zaplanowane jest na sobotę 12 lipca. W niedzielę natomiast wyłączona z ruchu będzie ul. Francuska w Warszawie. 

W nocy z soboty na niedzielę remontowane będą przejazdy torowe z al. J. Waszyngtona na pętlę. Od 12 do 25 lipca wyłączona z ruchu będzie jezdnia po zachodniej stronie Ronda Wiatraczna pomiędzy ul. Grochowską i al. J. Waszyngtona. Południowa jezdnia ul. Grochowskiej (prowadząca w kierunku pl. P. Szembeka) będzie kończyła się ślepo przed Rondem – jadący od strony Pragi Północ będą mogli tu dojechać i zawrócić lub skręcić wcześniej w ul. Modrzewiową. Ruch na północnej jezdni ul. Grochowskiej, czyli w kierunku Pragi Północ będzie odbywał się bez utrudnień. Nie będzie możliwości wyjazdu z ul. Wiatracznej na Rondo Wiatraczna w kierunku al. J. Waszyngtona lub al. Stanów Zjednoczonych. Ślepo przed Rondem Wiatraczna będzie kończyła się również al. J. Waszyngtona. Kierowcy będą musieli skręcać w ul. Międzyborską lub ul. Kinową, aby dojechać ul. Grenadierów do al. Stanów Zjednoczonych. Dla jadących od Mostu Józefa Poniatowskiego objazdy zostaną wytyczone przez ul. Wał Miedzeszyński i al. Stanów Zjednoczonych.

MAPA:

 

Ulica Francuska zostanie wyłączona z ruchu pomiędzy Rondem J. Waszyngtona a ul. Walecznych już w nocy z soboty na niedzielę (12-13 lipca). Objazd zamkniętego odcinka jest możliwy ulicami: al. J. Waszyngtona – Saska – Zwycięzców lub Wał Miedzeszyński - Zwycięzców. Normalny ruch drogowy zostanie przywrócony w nocy z niedzieli na poniedziałek (13-14 lipca).

Przejazd przez tory na ul. Chełmżyńskiej będzie zamknięty od piątku, 11 lipca od godz. 22.00 do poniedziałku, 14 lipca do godz. 4.00. Proponowany objazd został poprowadzony ulicami: Strażacka – Żołnierska – Chełmżyńska.

MAPA:

 

 

Źródło: Urząd m.st. Warszawy

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.