Konkurs jest projektem, który na stałe wpisał się w działania związane z promocją i wspieraniem przedsiębiorstw działających na polskim rynku budowlanym. Udział w konkursie Orły Polskiego Budownictwa jest doskonałym sposobem na ugruntowanie pozycji firmy przede wszystkim jako partnera godnego zaufania.
 
Głównym celem inicjatywy organizowanej przez Mazowieckie zrzeszenie Handlu Przemysłu i Usług jest propagowanie przedsiębiorstw z sektora budowlanego, tworzących budownictwo nowoczesne, bezpieczne i konkurencyjne. Firmy nagrodzone w tym konkursie są efektywnie zarządzane, świadczą usługi na najwyższym poziomie, kierują się zasadami etyki oraz wykazują dużą dbałość o swoich pracowników. Statuetka Orła Polskiego Budownictwa od lat jest symbolem profesjonalizmu i prestiżu nagrodzonych podmiotów.
 
Dziś firmy budowlane z nadzieją patrzą w przyszłość i to zarówno deweloperzy, inwestorzy, wykonawcy oraz usługodawcy, dlatego warto podjąć wyzwanie, wziąć udział w konkursie i dołączyć do grona dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. 
 
Przedsięwzięcie, jakim jest Ogólnopolski Konkurs Orły Polskiego Budownictwa spotkało się z poparciem wielu instytucji i organizacji branżowych, a patronat honorowy nad inicjatywą objęło Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju. Do konkursu mogą zgłaszać się podmioty aktywnie działające w branży budowlanej, które zorientowane są na rozwój swojej firmy.
 
Więcej informacji na stronie www.orlybudownictwa.pl
Kontakt z biurem konkursu: 22 609 18 10 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 
 
Źródło: Mazowieckie Zrzeszenie Handlu, Przemysłu i Usług
Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.