W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyły się X Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego, Kolejowego i Zarządzania Ruchem INFRASTRUKTURA 2012. Podczas tegorocznej imprezy niezależne jury wyłoniło laureatów konkursów na najlepszą ofertę targową oraz stoisko.

Konkurs na najlepszą ofertę targową – INFRASTRUKTURA 2012:

1. „Inwestycje infrastrukturalne - obiekty drogowe”

Nagroda dla Budimex S.A. za budowę Autostrady A-1 Pyrzowice - Piekary Śląskie oraz Strabag Sp. z o.o. za odcinek II Autostrady A2 Świecko - Nowy Tomyśl

 

Wyróżnienie dla Bilfinger Berger Budownictwo S.A. za Południową obwodnicę Gdańska (S7)

2. „Inwestycje infrastrukturalne - obiekty mostowe”

Nagroda dla Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych POL-AQUA S.A. za budowę trasy Mostu Północnego w Warszawie

3. „Zarządzanie i bezpieczeństwo ruchu drogowego”

Nagroda dla J.D. Inżynieria Ruchu Dominik Jerzy za uchylny, samopionujący słupek prowadzący U-1a

Wyróżnienia dla Integra Kamiński Sp. z o.o. za Autonomiczny czujnik stanu nawierzchni IT – Sens oraz Przedsiębiorstwo Realizacyjne Inora Sp. z o.o. za zaprojektowanie i wykonanie systemu automatycznego monitoringu konstrukcji nasypów autostrady A1

4. „Produkty i usługi dla kolei”

Nagroda dla Kolejowych Zakładów Łączności Sp. z o.o. za Automat biletowy SM500

5. „Maszyny i sprzęt budowlany”

Wyróżnienie dla Millennium Leasing Sp. z o.o. za produkt finansowy: Leasing Eko Energia

Dodatkowo jury przyznało wyróżnienie poza kategoriami dla Grupy MGGP za zdjęcia lotnicze i produkty geoinformacyjne w inwestycjach infrastrukturalnych.

W konkursie na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe powyżej 40 m2 nagrodę przyznano firmie Bilfinger Berger Budownictwo S.A., natomiast wyróżnienia Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oraz firmie Budimex S.A.

Z kolei konkurs na najbardziej oryginalne i profesjonalne stoisko targowe poniżej 40 m2 wygrał Stalexport Autostrada Małopolska S.A. Wyróżnieni zostali Kwazar Corporation Sp. z o.o. oraz Wirtgen Polska Sp. z o.o.

Źródło: infrastruktura.info

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.