Portal edroga.pl serdecznie zaprasza na kolejny cykl specjalistycznych szkoleń z uspokojenia ruchu. „Uspokojenie ruchu: aspekty techniczne, prawne, społeczne i środowiskowe”. Uspokojenie ruchu za pomocą fizycznych środków technicznych to skuteczny sposób poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz łagodzenia środowiskowych i społecznych uciążliwości transportu. Na szkolenie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką inżynierii ruchu, bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz jego uspokojenia. Szkolenie będzie miało formę wykładów, prezentacji oraz zajęć praktycznych tak w formie warsztatów, jak i demonstracji z uspokojenia ruchu na przykładzie tzw. „Miasteczka Holenderskiego” w Puławach. Podczas szkolenia poruszone zostaną aspekty projektowe, konstrukcyjne i utrzymaniowe, uwarunkowania związane z ochroną środowiska, a także konsultacje społeczne.

Szkolenie odbędzie się w Puławach w dniach 1 do 3 kwietnia 2014 roku.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 marca 2014 r. Liczba miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Cena netto 980 PLN

Zachęcamy do zapoznania się z programem szkolenia (http://edroga.pl/szkolenia/item/uspokojenie-ruchu-aspekty-techniczne-prawne-spoleczne-i-srodowiskowe-2) oraz, dla zdecydowanych, oświadczenia i karty uczestnictwa.

Kontakt do organizatora:

Krzysztof Jamrozik

tel. kom.: +48 669 709 609

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodaj komentarz
Komentarze do artykułów może dodać każdy użytkownik Internetu. Administrator portalu nie opublikuje jednak komentarzy łamiących prawo oraz niemerytorycznych, tj. nieodnoszących się bezpośrednio do treści zawartych w artykule. Nie będą również publikowane komentarze godzące w dobre imię osób czy podmiotów, rasistowskie, wyznaniowe czy uwłaczające grupom etnicznym, oraz zawierają treści nieetyczne albo niemoralne, pornograficzne oraz wulgarne. Z komentarzy zostaną usunięte: reklamy towarów, usług, komercyjnych serwisów internetowych, a także linki do stron konkurencyjnych.